TDS System i mandaty pod sklepami biedronka
15636
post-template-default,single,single-post,postid-15636,single-format-gallery,bridge-core-1.0.6,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.5,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive
 

TDS System i mandaty pod sklepami biedronka

TDS System i mandaty pod sklepami biedronka

TDS System z Bielska Białej

 

Od kilku lat firma TDS System Z Bielska Białej obsługuję parkingi pod marketami typu biedronka. Aktualna historia wydarzyła się w Bytomiu na parkingu biedronki przy ulicy Łużyckiej. 

Z relacji Pana Aleksandra wynika że kontroler firmy zajmujący się weryfikowaniem nie właściwego parkowania nadużywa swoich uprawnień i sztucznie nabija kasę firmy jak również swoich prowizji…

Jak to robi?

Otóż mechanizm działania jest bardzo prosty w momencie dużego nasilenia ruchu pod sklepem kontroler czeka na jak największą kolejkę pod urządzeniem wydającym bezpłatne bilety na 90 minut, na czas robienia zakupów. W czasie kiedy osoba czeka w kolejce po owy bilet kontroler robi zdjęcie stojącego pojazdu i znika. Wypisuje mandat który nigdy nie zostaje dostarczony za szybę samochodu jak relacjonuje nam Pan Aleksander.

Za to po upływie 30 dni już jak dawno zapomniał o tym że w danym dniu robił jakieś zakupy w tym i tym sklepie dostaję powiadomienie od firmy o nie opłaceniu mandatu za nie właściwe parkowanie pod sklepem na bagatela 90 zł !

Z relacji Pana Aleksandra wynika że nie zamierzał odpuścić tej sytuacji i płacić olbrzymiej sumy za „złe parkowanie” i pisał odwołanie za odwołaniem opisując zaistniałą sytuacje.

Jak sam twierdzi cytując „Gdybym miał ten mandat za szybą wyjaśniłbym sprawę od razu a nie czekał na jakieś ponaglenia albo windykacje przez Urząd Skarbowy po okresie rozliczeniowym”

Dopiero po skontaktowaniu się z osobami odpowiedzialnymi ze strony sieciówki i opowiedzeniu historii którą opowiedział nam mandat został umorzony na ich wniosek.

 

Mieliście również do czynienia z jakimiś nieuczciwymi praktykami przedstawicieli tej firmy??

Brak komentarzy

Napisz komentarz